https://organikabone.com/assets/upload/60427095d5e71.png

Organik izlenme satın al hizmetlerimiz dünyanın en büyük video paylaşım sitesi olan Youtube’da sizleri fenomen haline getiriyor. Youtube’da milyonlarca kişi arasında sıyrılmak zor bir iştir. Burada içerik üretenler videolarının izlenme sayılarının artmasını istiyor bunu da organik olarak yapmak istiyorlar. İçerik üreticilerinin bu isteklerini çözmek için akıllara ilk gelen yöntem organik izlenme satın al hizmetleridir. 

 

Diğer izlenme hizmetlerine göre videolarınızı kötü yönde etkilemeyen bu hizmet kanalınızın büyümesinde sizlere yardımcı olmaktadır. İçerik üreticileri sadece organik izlenme satın al hizmetiyle kanallarını büyütemezler. Kanalınızın hızlı bir şekilde büyümesini istiyorsanız eğer bu hizmeti satın alıp yanında abonelerinizin izleyebileceği kaliteli içerikler üretmelisiniz. Bu şekilde aboneleriniz kendini değerli hissedecek ve videolarınızı daha sıkı takip edeceklerdir. Organik izlenme sayesinde kanalınız trendlere ve önerilen videolara düşebilir ve kendi kitlenizden farklı kitlelere sesinizi duyurabilirsiniz. 

 

Organik izlenme hizmetlerinin faydaları diğer izlenme hizmetlerine göre fazladır tamamen gerçek kullanıcılar tarafından sizlere sağlanan bir hizmettir. Videoları 30 saniye izleyerek izlenme sayısı olarak sayılmasını sağlamaktayız.

 

Organik İzlenme Almak Zararlı Mı?

Organik izlenme satın al hizmetlerimiz kanalınızı youtube algoritması tarafından fark edilmesini ve büyümesini sağlayacak bir hizmettir. Youtube algoritması en küçük kanalı bile yükseltebilecek güce sahiptir. Bundan dolayı kanalınızın diğer içerikleri de iyiyse çok iyi bir ivmeyle kanalınızı büyütebilirsiniz. Organik izlenme satın almak, hizmetin kaliteli olması koşuluyla hiçbir şekilde zararlı değildir. Aksine kanalınızı olumlu bir şekilde etkileyip kanalınızı büyütme hızını artıracaktır.

 

İzlenme Sayısını Artıracak Faktörler

Youtube bir videonun izlenme sayılarını o videoyu görüntüleyen kişinin belirtilen videoyu en az 30 saniye izlemesi koşuluyla hesaplıyor. Youtube videoları her 300 görüntülenmede bir izlenme sayılarının gerçek olup olmadığını inceliyor. Sizin tercih edeceğiniz Organik izlenme satın al hizmetimizde gerçek kullanıcılar tarafından izlenme yapıldığından bu aşamada sorun yaşamayacaksınız. Videolarınızın daha da fazla izlenmesini istiyorsanız videonuzun kapağına, açıklamasına ve başlıklarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Abone sayısının yetersiz olması durumunda abone hizmetinden faydalanabilirsiniz. Böylece sizde Youtube’da hedeflediğiniz yerlere güvenle gelebilirsiniz.